Продукція > MUR > PLA10AN3021R3R2B
PLA10AN3021R3R2B MUR
pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN3021R3R2B
Виробник: MUR
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - DC: 300V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 260mOhm, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції PLA10AN3021R3R2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLA10AN3021R3R2B Виробник : Murata L0135S0205PLA10_N.pdf Синфазный фильтр (Common Mode Choke) 1.3A Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
PLA10AN3021R3R2B PLA10AN3021R3R2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN3021R3R2B Description: CMC 1.3A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 300V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 260mOhm
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
PLA10AN3021R3R2B PLA10AN3021R3R2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 3000uH 1.3A