PLA10AN3030R4R2B
PLA10AN3030R4R2B
PLA10-datasheet.pdf
Код товару: 26913
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Опис: Дросель синфазний AC - AC-DC: AC: Lсин: 30 мГн: Струм: 400 мА: Монтаж: PIN: 18x16x17.5: Застосування: Пригнічення синфазної завади: UAC: 300
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
  • CHOKE, COMMON MODE, 2X30MH, 0.4A
  • Inductor Type:Common / Asymmetrical
  • Resistance:2.7ohm
  • DC Current Max:0.4A
  • Case Style:Core Vertical Type
  • Voltage Rating AC:300V
  • Body Diameter:1.2mm
  • External Depth:16mm
  • External Length / Height:17.5mm
  • External Width:18mm
  • Inductance:30mH
  • Insulation Resistance:100Mohm
  • Max Operating Temperature:120`C
  • Max RMS Current:0.4A
  • Min Inductance:30mH
  • Min Temperature Operating:-25`C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLA10AN3030R4R2B Виробник : Murata PLA10AS1030R7R2B.pdf Фільтр, L, мкГн = 30 000, Тип ф. = 2-лінійний, мережевий, перешкодозавадний, Idc, A = 0,4, Габ розм, мм = 18 x 16 x 17,5, Тексп, °С = -25...+120, Тип монт. = вивідний,... Група товару: Індуктивності Корпус: 18x16x17.5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1260 шт
товару немає в наявності
PLA10AN3030R4R2B PLA10AN3030R4R2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN3030R4R2B Description: CMC 400MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 300V
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Obsolete
PLA10AN3030R4R2B PLA10AN3030R4R2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 30.0mH 0.4A AC Line Filter
З цим товаром купують
330uH 10% (RCH110NP-331K Sumida) (Idc=0.93А, Rdc max=0.52 Ohm, радіальні виводи, d=10.5mm, h=10.5mm) (Дросель силовий)
RCH-110.pdf
Виробник: Sumida
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові вивідні
Номінал: 330 µH
Характеристики: Силова, дротова на феритовій гантелі, 330uH±10%, Idc=0.93А, Rdc мax=0.52 Ohm, радіальні виводи, d=10.5мм, h=10.5мм
Тип: RCH110
Габарити: d=10,5 mm; h=10,5 mm
Робочий струм, А: 0,93 A
Кількість Ціна
100uF 16V KZM 10x16mm (low imp.) (KZM-016V101MG160-Koshin) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
kzm_kosh.pdf
Виробник: Koshin
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: KZM
Тип: екстранизькоімпедансні, 125С
Темп.діап.: -40...+125°C
Габарити: 10х16mm
H11L1M (PDIP-6, ON)
1 Додати до обраних Обраний товар
H11L1M (PDIP-6, ON)
Виробник: ON
Мікросхеми > Оптрони (оптопари)
Корпус: DIP-6
Тип: Логічний вихід
Uізол,kV: 7,5 kV
Iвх/Iвых,mA: 50/50 mA
Uвых,V: 16 V
Ton/Toff,µs: 4/4 µs
Роб.темп.,°С: -40…+85°C
Мінімальне замовлення: 2
4,7 kOhm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-4K7R-Hitano) (S)
CR-S_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 4,7 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Габарити: 3,2х1,6 mm; Dвів = 0,45 mm
Тип: вугільно-плівкові
182 шт - РАДІОМАГ-Київ
250 шт - РАДІОМАГ-Львів
203 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 30
150 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-150R-Hitano) (S)
CR-S_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 150 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V