PLA10AN3521R2R2B
PLA10AN3521R2R2B
pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN3521R2R2B
Код товару: 30718
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Трансформатори інші
Написати відгук
  • CHOKE, COM MODE 2X3.5MH 1.2A
  • Inductor Type:Common / Asymmetrical
  • Resistance:0.32ohm
  • Case Style:Core Vertical Type
  • Voltage Rating AC:300V
  • Body Diameter:1.2mm
  • External Depth:16mm
  • External Length / Height:17.5mm
  • External Width:18mm
  • Inductance:3.5mH
  • Insulation Resistance:100Mohm
  • Max Operating Temperature:120`C
  • Max RMS Current:1.2A
  • Min Inductance:3.5mH
  • Min Temperature Operating:-25`C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLA10AN3521R2R2B Виробник : Murata pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN3521R2R2B Синфазный фильтр (Common Mode Choke) 1.2A Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
PLA10AN3521R2R2B Виробник : TOKYO PARTS INDUSTRIAL CO. LTD pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN3521R2R2B Синфазный фильтр (Common Mode Choke) 1.2A Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
PLA10AN3521R2R2B PLA10AN3521R2R2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN3521R2R2B Description: CMC 1.2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 300V
Current Rating (Max): 1.2A
Part Status: Obsolete
PLA10AN3521R2R2B PLA10AN3521R2R2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 3.5mH 1.2A AC Line Filter