PLA10AN4330R3R2B
PLA10AN4330R3R2B
Написати відгук
товару немає в наявності
PLA10AN4330R3R2B PLA10AN4330R3R2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN4330R3R2B Description: CMC 300MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 300V
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Obsolete
PLA10AN4330R3R2B PLA10AN4330R3R2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 43.0mH 0.3A AC Line Filter