PLA10AS1330R5D2B
PLA10AS1330R5D2B Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AS1330R5D2B
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 500MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm
Написати відгук
Description: CMC 500MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLA10AS1330R5D2B PLA10AS1330R5D2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 13mH 0.5A 250volt