Продукція > MUR > PLA10AS2021R3D2B
PLA10AS2021R3D2B MUR
pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AS2021R3D2B
Виробник: MUR
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 1.3A, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції PLA10AS2021R3D2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLA10AS2021R3D2B PLA10AS2021R3D2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AS2021R3D2B Description: CMC 1.3A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 1.3A
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
PLA10AS2021R3D2B PLA10AS2021R3D2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 2mH 1.3A 250volt