PLA10AS2230R4D2B
PLA10AS2230R4D2B
Написати відгук
Аналог PLA10AS2230R4D2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22mH 500mA DSF10L223А050 22mH 500mA DSF10L223А050
Код товару: 115166
Додати до обраних Обраний товар
Опис: Лінійний фільтр, L = 22mH, DCRmax = 3,64 Ohm, I = 500mA, вертикальний 18,5х17мм, h = 23мм
Каркас: вертикальний
у наявності: 13 шт
13 шт - склад
Кількість Ціна
товару немає в наявності
PLA10AS2230R4D2B PLA10AS2230R4D2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AS2230R4D2B Description: CMC 400MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.7Ohm
Part Status: Obsolete
PLA10AS2230R4D2B PLA10AS2230R4D2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 22mH 0.4A 250volt