PLC-100-20
PLC-100-20 Mean-Well USA, Inc.
plc-100-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 96W Single
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC/CV AC/DC 20V 4.8A, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm), Voltage - Output: 20V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV, Efficiency: 88.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.8A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PLC-100-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLC-100-20 PLC-100-20 Виробник : MEAN WELL PLC-100-SPEC.PDF AC/DC, 60W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 20V/4,8А, размеры 200.5х69.5х35 мм, -30...+50 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLC-100-20 PLC-100-20 Виробник : MEAN WELL PLC-100-SPEC.PDF AC/DC, 60W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 20V/4,8А, размеры 200.5х69.5х35 мм, -30...+50 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
PLC-100-20 PLC-100-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PLC-100-spec.pdf Description: LED DRIVER CC/CV AC/DC 20V 4.8A
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 20V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Efficiency: 88.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.8A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
PLC-100-20 PLC-100-20 Виробник : MEAN WELL PLC-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 20V 4.8A LED Power Supply