PLC-100-27
PLC-100-27 MEAN WELL USA Inc.
PLC-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC/CV AC/DC 27V 3.55A
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 27V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.55A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC/CV AC/DC 27V 3.55A, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm), Voltage - Output: 27V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.55A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLC-100-27 PLC-100-27 Виробник : MEAN WELL PLC-100-spec.pdf LED Power Supplies 95.85W 27V 3.55A LED Power Supply
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PLC-100-27 PLC-100-27 Виробник : Mean-Well USA, Inc. plc-100-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 95.85W Single 5-Pin
на замовлення 102 шт:
Мінімальне замовлення: 3