PLD-16-700B
PLD-16-700B MEAN WELL USA Inc.
PLD-16-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 16-24V 700MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 16 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus
Ratings: IP42
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 17 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 16-24V 700MA, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 16 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, Ratings: IP42, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLD-16-700B PLD-16-700B Виробник : MEAN WELL PLD_16_SPEC.PDF LED Power Supplies 16-24Vout 700mA 16.8W 180-295Vin CC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PLD-16-700B PLD-16-700B Виробник : Mean-Well USA, Inc. pld-16-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 16.8W Single 4-Pin
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 7
PLD-16-700B PLD-16-700B Виробник : MEAN WELL PLD-16-spec.pdf AC/DC, 16.8W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 700mA/16...24V, розміри 84x57x29.5 мм, -30...+50 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLD-16-700B PLD-16-700B Виробник : MEAN WELL PLD-16-spec.pdf AC/DC, 16.8W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 700mA/16...24V, розміри 84x57x29.5 мм, -30...+50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт