PLD-25-350
PLD-25-350 MEAN WELL USA Inc.
PLD-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 36-58V 350MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 36 ~ 58V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, UR
Ratings: IP42
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 55 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 36-58V 350MA, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 36 ~ 58V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, UR, Ratings: IP42, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLD-25-350 PLD-25-350 Виробник : MEAN WELL PLD_25_SPEC.pdf LED Power Supplies 20.3W 63V 350mA 90-295VAC W/PFC
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PLD-25-350 PLD-25-350 Виробник : Mean-Well USA, Inc. pld-25-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 20.3W Single 4-Pin