PLD-40-1750B
PLD-40-1750B MEAN WELL USA Inc.
PLD-40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 13 ~ 23V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.75A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 13 ~ 23V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.75A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PLD-40-1750B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLD-40-1750B PLD-40-1750B Виробник : Mean-Well USA, Inc. pld40spec.pdf AC/DC LED Power Supply 40.25W Single 4-Pin
на замовлення 3 шт:
PLD-40-1750B PLD-40-1750B Виробник : MEAN WELL PLD_40_SPEC.PDF LED Power Supplies 40.25W 13-23V 1750mA CC LED PS