PLH10AN3711R0P2B
PLH10AN3711R0P2B Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLH10AN3711R0P2B
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 1A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 300V
Current Rating (Max): 1A
Написати відгук
Description: CMC 1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - DC: 300V, Current Rating (Max): 1A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLH10AN3711R0P2B PLH10AN3711R0P2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 370uH 11A