PLM-12-500
PLM-12-500 MEAN WELL USA Inc.
PLM-12-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-24V 500MA
Features: SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 15 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-24V 500MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 15 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP30, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 110VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-12-500 PLM-12-500 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PLM-12-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 15-24V 500MA
Features: SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 15 ~ 24V
Type: Constant Current
Voltage - Input (Max): 295VAC
Ratings: IP30
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 110VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
PLM-12-500 PLM-12-500 Виробник : MEAN WELL PLM-12-SPEC.PDF AC/DC, 12W, Вхід: 110-295VAC/156-417VDC, Вихід: 500mA/12...24V, розміри 145x38x22 мм, -30...+50 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
PLM-12-500 PLM-12-500 Виробник : MEAN WELL PLM-12-SPEC.PDF AC/DC, 12W, Вхід: 110-295VAC/156-417VDC, Вихід: 500mA/12...24V, розміри 145x38x22 мм, -30...+50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
PLM-12-500 PLM-12-500 Виробник : MEAN WELL PLM-12-spec.pdf LED Power Supplies 12W 15-24V 0.5A 110-295Vin CC LED PS
PLM-12-500 PLM-12-500 Виробник : MEAN WELL 3965067.pdf Description: MEAN WELL - PLM-12-500 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 12 W, 24 V, 500 mA, Konstantstrom, 110 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 110VAC
Produktpalette: PLM-12 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 12W