PLM-12E-350
PLM-12E-350 MEAN WELL
PLM-12-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 12.6W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/22...36V, розміри 145x38x22 мм, -30...+50 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 17 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 12.6W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/22...36V, розміри 145x38x22 мм, -30...+50 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-12E-350 PLM-12E-350 Виробник : MEAN WELL PLM-12-SPEC.PDF AC/DC, 12.6W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/22...36V, розміри 145x38x22 мм, -30...+50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 17 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
PLM-12E-350 PLM-12E-350 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PLM-12-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 22-36V 350MA
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PLM-12E-350 PLM-12E-350 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=189#1 LED Power Supplies 12.6W 22-36V 0.35A 180-295VAC CC W/PFC