PLM-25-500
PLM-25-500 MEAN WELL
PLM-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 25W 30-50V 0.5A 110-295Vin CC LED PS
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 30-50V 500MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 30 ~ 50V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 45°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP30, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-25-500 PLM-25-500 Виробник : MEAN WELL PLM-25-spec.pdf Description: MEAN WELL - PLM-25-500 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 25 W, 50 V, 500 mA, Konstantstrom, 110 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 50V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 110VAC
Produktpalette: PLM-25 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 25W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PLM-25-500 PLM-25-500 Виробник : MEAN WELL PLM-25-SPEC.PDF AC/DC, 25W, Вхід: 110-295VAC/256-417VDC, Вихід: 500mA/30...50V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-25-500 PLM-25-500 Виробник : MEAN WELL PLM-25-SPEC.PDF AC/DC, 25W, Вхід: 110-295VAC/256-417VDC, Вихід: 500mA/30...50V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-25-500 PLM-25-500 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PLM-25-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 30-50V 500MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 30 ~ 50V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 45°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV