PLM-25E-350
PLM-25E-350 MEAN WELL USA Inc.
PLM-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 42-72V 350MA
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 25.2W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/42...72V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції PLM-25E-350
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-25E-350 PLM-25E-350 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=212#1 LED Power Supplies 25.2W 42-72V 0.35A 180-295VAC CC W/PFC
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
PLM-25E-350 PLM-25E-350 Виробник : MEAN WELL PLM-25-SPEC.PDF AC/DC, 25.2W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/42...72V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-25E-350 PLM-25E-350 Виробник : MEAN WELL PLM-25-SPEC.PDF AC/DC, 25.2W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/42...72V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт