PLM-25E-500
PLM-25E-500 MEAN WELL USA Inc.
PLM-25-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 30-50V 500MA
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 25W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 500mA/30...50V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції PLM-25E-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-25E-500 PLM-25E-500 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=212#1 LED Power Supplies 25W 30-50V 0.5A 180-295VAC CC W/PFC
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
PLM-25E-500 PLM-25E-500 Виробник : MEAN WELL PLM-25E-spec.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 500mA/30...50V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-25E-500 PLM-25E-500 Виробник : MEAN WELL PLM-25E-spec.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 500mA/30...50V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт