PLM-25E-700
PLM-25E-700 MEAN WELL
PLM-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 25.2W 21-36V 0.7A 180-295VAC CC W/PFC
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 21-36V 700MA, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 21 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 45°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC, Ratings: IP30, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PLM-25E-700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-25E-700 PLM-25E-700 Виробник : MEAN WELL PLM-25-SPEC.PDF AC/DC, 25.2W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 700mA/21...36V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-25E-700 PLM-25E-700 Виробник : MEAN WELL PLM-25-SPEC.PDF AC/DC, 25.2W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 700mA/21...36V, розміри 145x38x22 мм, -30...+45 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-25E-700 PLM-25E-700 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PLM-25-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 21-36V 700MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 21 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 45°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV