PLM-40-500
PLM-40-500 Mean-Well USA, Inc.
plm-40-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 40W Single 4-Pin
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 40-80V 500MA, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm), Voltage - Output: 40 ~ 80V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP30, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PLM-40-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-40-500 PLM-40-500 Виробник : MEAN WELL USA Inc. 1696008517736404plm-40-spec.pdfpdfjs.actiondownload.actiondownload.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 40-80V 500MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 40 ~ 80V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
PLM-40-500 PLM-40-500 Виробник : MEAN WELL 1696008517736404plm-40-spec.pdfpdfjs.actiondownload.actiondownload.pdf LED Power Supplies 40W 40-80V 500mA 110-295Vin CC LED PS