Продукція > MEAN WELL > PLM-40E-1050
PLM-40E-1050
PLM-40E-1050 MEAN WELL
PLM-40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 39.9W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 1050mA/19..38V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 39.9W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 1050mA/19..38V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції PLM-40E-1050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-40E-1050 PLM-40E-1050 Виробник : MEAN WELL PLM-40-spec.pdf AC/DC, 39.9W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 1050mA/19..38V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-40E-1050 PLM-40E-1050 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: LED DRVR CC AC/DC 19-38V 1.05A
PLM-40E-1050 PLM-40E-1050 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 39.9W 1050mA 19-38V 180-295Vin CC LED PS