PLM-40E-1400
PLM-40E-1400 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 15-29V 1.4A
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 40.6W 1400mA 15-29V 180-295Vin CC LED PS.
Інші пропозиції PLM-40E-1400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-40E-1400 PLM-40E-1400 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 40.6W 1400mA 15-29V 180-295Vin CC LED PS