PLM-40E-350
Код товару: 121860
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
Ціна
PLM-40E-350 PLM-40E-350 Виробник : MEAN WELL PLM-40-spec.pdf AC/DC, 36.75W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/53..105V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 22 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Блок живлення для світлодіодів 350mA, 53...105VDC, PLM-40-350 Блок живлення для світлодіодів 350mA, 53...105VDC, PLM-40-350
Код товару: 104072
Живлення: 110...295 VAC
Вих. напруга: 53...105 VDC
Вих. струм: 350 mA
Потужність: 40 W
Габарити, мм: 175x42x24 mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
PLM-40E-350 PLM-40E-350 Виробник : MEAN WELL PLM-40-spec.pdf AC/DC, 36.75W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350mA/53..105V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 22 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
PLM-40-350 PLM-40-350 Виробник : Mean-Well USA, Inc. plm-40-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 36.75W Single 4-Pin
на замовлення 180 шт:
Мінімальне замовлення: 2
PLM-40E-350 PLM-40E-350 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: LED DRVR CC AC/DC 53-105V 350MA
PLM-40E-350 PLM-40E-350 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 36.75W 350mA 53-105V 180-295Vin CC LED PS
PLM-40-350 PLM-40-350 Виробник : MEAN WELL PLM-40-spec.pdf AC/DC, 36.75W, Вхід: 110-295VAC/156-417VDC, Вихід: 350mA/53..105V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
PLM-40-350 PLM-40-350 Виробник : MEAN WELL PLM-40-spec.pdf AC/DC, 36.75W, Вхід: 110-295VAC/156-417VDC, Вихід: 350mA/53..105V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
PLM-40-350 PLM-40-350 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: LED DRVR CC AC/DC 53-105V 350MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 53 ~ 105V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 37 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV