PLM-40E-500
PLM-40E-500 MEAN WELL
PLM-40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 40W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 500mA/40..80V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
AC/DC, 40W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 500mA/40..80V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції PLM-40E-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-40E-500 PLM-40E-500 Виробник : MEAN WELL PLM-40-spec.pdf AC/DC, 40W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 500mA/40..80V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-40E-500 PLM-40E-500 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: LED DRVR CC AC/DC 40-80V 500MA
PLM-40E-500 PLM-40E-500 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 40W 500mA 40-80V 180-295Vin CC LED PS