PLM-40E-700
PLM-40E-700 MEAN WELL
PLM-40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 39.9W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 700mA/29..57V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 29-57V 700MA, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm), Voltage - Output: 29 ~ 57V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 39 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PLM-40E-700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-40E-700 PLM-40E-700 Виробник : MEAN WELL PLM-40-spec.pdf AC/DC, 39.9W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 700mA/29..57V, розміри 175x42x24 мм, -30...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PLM-40E-700 PLM-40E-700 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: LED DRVR CC AC/DC 29-57V 700MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 29 ~ 57V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 39 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
PLM-40E-700 PLM-40E-700 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 39.9W 700mA 29-57V 180-295Vin CC LED PS