Продукція > BIVAR > PLP1-100-D
PLP1-100-D
PLP1-100-D Bivar
PLP1_XXX_D-2302345.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm Diffused Lens .100" Rigid LitePipe
на замовлення 998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.100", Packaging: Bag, Color: White Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-100-D PLP1-100-D Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-D.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.100"
Packaging: Bag
Color: White Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm