Продукція > BIVAR > PLP1-100-FS
PLP1-100-FS
PLP1-100-FS Bivar
PLP1_XXX_FS-2301471.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm FF Smoked Lens .100" Rigid LitePipe
на замовлення 268 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100", Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-100-FS PLP1-100-FS Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-F.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm