Продукція > BIVAR > PLP1-100-S
PLP1-100-S
PLP1-100-S Bivar
PLP1_XXX_S-2302411.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm Smoked Lens .100" Rigid LitePipe
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100", Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm.
Інші пропозиції PLP1-100-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-100-S PLP1-100-S Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-S.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm