Продукція > BIVAR > PLP1-10MM-F
PLP1-10MM-F
PLP1-10MM-F Bivar
PLP1_XXX_F.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm Flat Face Lens 10mm Rigid Lite Pipe
на замовлення 14490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-10MM-F PLP1-10MM-F Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-F.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm