PLP1-10MM
PLP1-10MM Bivar
PLP1_XXX.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm Round Lens 10mm Rigid Lite Pipe
на замовлення 1357 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PLP1-10MM Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL REAR 3MM RND 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-10MM PLP1-10MM Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX.pdf Description: LIGHT PIPE PNL REAR 3MM RND 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm