Продукція > BIVAR > PLP1-125-D
PLP1-125-D
PLP1-125-D Bivar
PLP1_XXX_D-2302345.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm Diffused Lens .125" Rigid LitePipe
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.125", Packaging: Bag, Color: White Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm.
Інші пропозиції PLP1-125-D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-125-D PLP1-125-D Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-D.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.125"
Packaging: Bag
Color: White Diffused
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm