Продукція > BIVAR > PLP1-125-S
PLP1-125-S
PLP1-125-S Bivar
PLP1-XXX-S.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm Smoked Lens .125" Rigid LitePipe
на замовлення 949 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.125", Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm.
Інші пропозиції PLP1-125-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
PLP1-125-S PLP1-125-S Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-S.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.125"
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm