Продукція > BIVAR > PLP1-2.5MM-D
PLP1-2.5MM-D
PLP1-2.5MM-D Bivar
PLP1_XXX_D-2302345.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm Diffused Lens 2.5mm Rigid LitePipe
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PLP1-2.5MM-D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-2.5MM-D Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-D.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 2.5MM