Продукція > BIVAR > PLP1-2.5MM-FS
PLP1-2.5MM-FS
PLP1-2.5MM-FS Bivar
PLP1_XXX_FS.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 3mm FF Smoked Lens 2.5mm Rigid LitePipe
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM, Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Інші пропозиції PLP1-2.5MM-FS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
PLP1-2.5MM-FS Виробник : Bivar Inc. PLP1-XXX-FS.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm