PLP1-2.5MM-S
PLP1-2.5MM-S Bivar Inc.
PLP1-XXX-S.PDF
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM, Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm.
Інші пропозиції PLP1-2.5MM-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-2.5MM-S PLP1-2.5MM-S Виробник : Bivar PLP1_XXX_S-2302411.pdf LED Light Pipes 3mm Smoked Lens 2.5mm Rigid LitePipe