PLP1-313-F
PLP1-313-F Bivar Inc.
PLP1-XXX-F.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 0.313"
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear
Type: Rigid
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm
на замовлення 54906 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 0.313", Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1-313-F PLP1-313-F Виробник : Bivar PLP1_XXX_F-2302229.pdf LED Light Pipes 3mm Flat Face Lens .313" Rigid LitePipe