PLP2-10MM
PLP2-10MM Bivar Inc.
PLP2-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE PNL MNT 10MM LONG
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.1mm
на замовлення 69800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL MNT 10MM LONG, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.1mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP2-10MM PLP2-10MM Виробник : Bivar PLP2_XXX.pdf LED Light Pipes 3mm RoundLens LP RdF 10mm Rigid Lite Pipe