Продукція > BIVAR > PLP5-2-125-S
PLP5-2-125-S
PLP5-2-125-S Bivar
PLP5-2-XXX.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 5mm SmkdLens LP Face .125" Rigid LitePipe
на замовлення 755 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.125", Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP5-2-125-S PLP5-2-125-S Виробник : Bivar Inc. PLP5-2-XXX-S.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.125"
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm