Продукція > BIVAR > PLP5-2-1250-54
PLP5-2-1250-54 Bivar
PLP5-2-XXX.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front), 5mm IP54 Round Lens, Low Profile Face, 1.25 in.
на замовлення 914 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.
Інші пропозиції PLP5-2-1250-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP5-2-1250-54 Виробник : Bivar Inc. PLP5-2-XXX.pdf Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm