Продукція > BIVAR > PLP5-2-2.5MM-D
PLP5-2-2.5MM-D
PLP5-2-2.5MM-D Bivar
PLP5-2-XXX.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 5mm Diff Lens LPFace 2.5mm Rigid LitePipe
на замовлення 6266 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM DIFF LO 2.5MM, Packaging: Bag, Color: White Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP5-2-2.5MM-D PLP5-2-2.5MM-D Виробник : Bivar Inc. PLP5-2-XXX-D.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 5MM DIFF LO 2.5MM
Packaging: Bag
Color: White Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm