Продукція > BIVAR > PLP5-2-2.5MM-S
PLP5-2-2.5MM-S
PLP5-2-2.5MM-S Bivar
PLP5-2-XXX.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 5mm SmkdLens LP Face 2.5mm Rigid LitePipe
на замовлення 619 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 2.5MM, Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP5-2-2.5MM-S PLP5-2-2.5MM-S Виробник : Bivar Inc. PLP5-2-XXX-S.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 2.5MM
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm