PLP5-2-350
PLP5-2-350 Bivar Inc.
PLP5-2-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.350"
Packaging: Bag
Color: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm
на замовлення 19051 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BIVAR - PLP5-2-350 - LIGHT PIPE, SINGLE, CIRCULAR, PANEL, tariffCode: 90019000, Lichtleitermontage: Press Fit, Panel, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Anzahl der Lichtleiterstäbe: 1Stäbe, rohsCompliant: YES, Lichtleiterfarbe: Transparent, Länge: 0.35", euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Lichtleiterform: Circular, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP5-2-350 PLP5-2-350 Виробник : Bivar PLP5_2_XXX-3001676.pdf LED Light Pipes Light Pipe Rigid 5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
tariffCode: 90019000
Lichtleitermontage: Press Fit, Panel
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Anzahl der Lichtleiterstäbe: 1Stäbe
rohsCompliant: YES
Lichtleiterfarbe: Transparent
Länge: 0.35"
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Lichtleiterform: Circular
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 16
на замовлення 1 шт:
PLP5-2-350 Виробник : BIVAR OPTO PLP5-2-XXX.pdf Светодиодная трубка, Dлинзы=5mm, L=8,9mm, прозрачная Група товару: Світловоди Од. вим: шт