Продукція > BOURNS > PLR025-EI22A12S
PLR025-EI22A12S
PLR025-EI22A12S BOURNS
4092294.pdf
Виробник: BOURNS
Description: BOURNS - PLR025-EI22A12S - Transformator für SNT, Planar, 2.1 A, 250kHz, 25 W, 1.5 kV, 35V bis 57V, 12V
tariffCode: 85043180
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzbereich: 250kHz
Transformatormontage: Oberflächenmontage
Transformator für SNT: Planar
Nennleistung: 25W
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennstrom: 2.1A
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Primärspannung: 35V bis 57V, 12V
Produktpalette: PLR Series
productTraceability: No
Sekundärspannungen: 12V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOURNS - PLR025-EI22A12S - Transformator für SNT, Planar, 2.1 A, 250kHz, 25 W, 1.5 kV, 35V bis 57V, 12V, tariffCode: 85043180, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzbereich: 250kHz, Transformatormontage: Oberflächenmontage, Transformator für SNT: Planar, Nennleistung: 25W, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennstrom: 2.1A, Isolationsspannung: 1.5kV, euEccn: NLR, Primärspannung: 35V bis 57V, 12V, Produktpalette: PLR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Sekundärspannungen: 12V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLR025-EI22A12S PLR025-EI22A12S Виробник : BOURNS 4092294.pdf Description: BOURNS - PLR025-EI22A12S - Transformator für SNT, Planar, 2.1 A, 250kHz, 25 W, 1.5 kV, 35V bis 57V, 12V
tariffCode: 85043180
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzbereich: 250kHz
Transformator für SNT: Planar
Nennleistung: 25W
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: 2.1A
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Produktpalette: PLR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Sekundärspannungen: 12V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Style: Planar
Frequency: 250kHz
Type: For DC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 35 ~ 57V
Voltage - Auxiliary: 12V @ 50mA
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
на замовлення 273 шт:
Мінімальне замовлення: 2
PLR025-EI22A12S PLR025-EI22A12S Виробник : Bourns Bourns_12-18-2023_PLR025_Data_Sheet.pdf Power Transformers Planar Transformer, Forward 25W, Vout 12V
на замовлення 257 шт:
Мінімальне замовлення: 2
PLR025-EI22A12S Виробник : Bourns PLR025.pdf PLR025-EI22A12S
Мінімальне замовлення: 122
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Style: Planar
Frequency: 250kHz
Type: For DC/DC Converters
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 35 ~ 57V