Продукція > PIC GMBH > PLS-041B-6PPI
PLS-041B-6PPI
PLS-041B-6PPI PIC GmbH
pls041b6ppi_ds_e_5.6.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SENSOR LEVEL SWITCH
Packaging: Bulk
Output Type: Switch
Voltage Rating: 250VAC
Mounting Type: Panel Mount, M8 Thread
Type: Liquid, Powder
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Output Configuration: SPST-NC
Switch Actuation Level: 1.614" (41mm)
Material - Housing & Prism: Polypropylene (PP)
Part Status: Active
Current: 1.5 A
на замовлення 345 шт:
Написати відгук
Description: SENSOR LEVEL SWITCH, Packaging: Bulk, Output Type: Switch, Voltage Rating: 250VAC, Mounting Type: Panel Mount, M8 Thread, Type: Liquid, Powder, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Output Configuration: SPST-NC, Switch Actuation Level: 1.614" (41mm), Material - Housing & Prism: Polypropylene (PP), Part Status: Active, Current: 1.5 A.