PLT1206Z2001AST5
PLT1206Z2001AST5 Vishay Dale Thin Film
plt.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 2K OHM 0.05% 0.4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Part Status: Active
Resistance: 2 kOhms
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2K OHM 0.05% 0.4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Part Status: Active, Resistance: 2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLT1206Z2001AST5 PLT1206Z2001AST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film plt.pdf Description: RES SMD 2K OHM 0.05% 0.4W 1206
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 2 kOhms
Кількість Ціна
PLT1206Z2001AST5 PLT1206Z2001AST5 Виробник : Vishay / Thin Film plt.pdf Thin Film Resistors - SMD 400mW 2kOHM 0.05% 1206 5PPM