Продукція > BIVAR > PLTR5-24MM-PR2
PLTR5-24MM-PR2
PLTR5-24MM-PR2 Bivar
PLTR5_XXX_PRX-3001598.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes IP67Rigid Light Pipe 5mm 24mm (0.945in.)
на замовлення 1296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 5MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTR5-24MM-PR2 PLTR5-24MM-PR2 Виробник : Bivar Inc. PLTR5-zzz-PRz_Dwg_RevB_4-4-17.pdf Description: LIGHT PIPE RIGID SINGLE 5MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
PLTR5-24MM-PR2 PLTR5-24MM-PR2 Виробник : Bivar 20pltr5-xxx-prx.pdf Light Pipe, Rigid, IP67 Press Fit
товару немає в наявності
PLTR5-24MM-PR2 Виробник : BIVAR OPTO PLTR5-zzz-PRz_Dwg_RevB_4-4-17.pdf Light Pipe, Rigid, IP67 Press Fit (Front) Threaded Retention, 5mm Round Lens, 24mm (0.945````), White Gasket Sea Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт