PLTT0603Z1001QGT5
PLTT0603Z1001QGT5 Vishay / Thin Film
pltt-959393.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .15mW 1Kohms .02% 5ppm 0603
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTT0603Z1001QGT5 PLTT0603Z1001QGT5 Виробник : Vishay Dale Thin Film PLTT_Series.PDF Description: RES SMD 1K OHM 0.02% 0.15W 0603
на замовлення 544 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)