PLTT0603Z2491QGT5
PLTT0603Z2491QGT5 Vishay Dale Thin Film
PLTT_Series.PDF
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 2.49K OHM 0.15W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.02%
Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 215°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 2.49 kOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2.49K OHM 0.15W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.02%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 215°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 2.49 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTT0603Z2491QGT5 PLTT0603Z2491QGT5 Виробник : Vishay Dale Thin Film PLTT_Series.PDF Description: RES SMD 2.49K OHM 0.15W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.02%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 2.49 kOhms
на замовлення 828 шт:
Кількість Ціна
PLTT0603Z2491QGT5 PLTT0603Z2491QGT5 Виробник : Vishay / Thin Film pltt-959393.pdf Thin Film Resistors - SMD .15mW 2.49Kohms .02% 5ppm 0603