Продукція > VISHAY > PLTT0603Z2500QGTS
PLTT0603Z2500QGTS
PLTT0603Z2500QGTS VISHAY
VISH-S-A0002473544-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - PLTT0603Z2500QGTS - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 250 ohm, ± 0.02%, 150 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 150mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig
Widerstand: 250ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0.02%
Temperaturkoeffizient: 5ppm/C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PLTT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 75V
Betriebstemperatur, max.: 215°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - PLTT0603Z2500QGTS - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 250 ohm, ± 0.02%, 150 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 150mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig, Widerstand: 250ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0.02%, Temperaturkoeffizient: 5ppm/C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PLTT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 75V, Betriebstemperatur, max.: 215°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTT0603Z2500QGTS PLTT0603Z2500QGTS Виробник : VISHAY VISH-S-A0002473544-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - PLTT0603Z2500QGTS - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 250 ohm, ± 0.02%, 150 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 150mW
Widerstand: 250ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0.02%
Temperaturkoeffizient: 5ppm/C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PLTT Series
Nennspannung: 75V
Produktbreite: 0.8mm