Продукція > VISHAY > PLTT0805Z2002AGTS
PLTT0805Z2002AGTS
PLTT0805Z2002AGTS VISHAY
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - PLTT0805Z2002AGTS - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 20 kohm, ± 0.05%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig
isCanonical: N
Widerstand: 20kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.05%
Temperaturkoeffizient: ± 5ppm/°C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PLTT Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 215°C
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - PLTT0805Z2002AGTS - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 20 kohm, ± 0.05%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig, isCanonical: Y, Widerstand: 20kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.05%, Temperaturkoeffizient: ± 5ppm/°C, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PLTT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 215°C, Produktbreite: 1.2mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTT0805Z2002AGTS PLTT0805Z2002AGTS Виробник : VISHAY Description: VISHAY - PLTT0805Z2002AGTS - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 20 kohm, ± 0.05%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
isCanonical: Y
Widerstand: 20kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.05%
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PLTT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 1.2mm